Dnes je 25 apríl 2017, Meniny má Marek
-->

Vyhľadávanie

PRIDAŤ AKCIU

Pridajte si akciu na stránku a máte po starostiach s propagáciou vášho podujatia. Spôsob pridania je jednoduchý, trvá maximálne 15 minút.

Cena spätnej SMS správy je 5,00 € bez DPH. 

Výhodou takto pridanej akcie je jej jednoduché prezdieľanie na facebooku. Najzaujímavejšie akcie zverejníme aj na našom Twitter-i.

 

Ak chcete uverejniť informáciu o vašej akcii zadarmo, pridajte akciu v  sekcii "Informuj nás o akcii". Akcie v tejto sekcii nie sú uverejňované na sociálnych sieťach. 

 

Maximálna veľkosť fotografie je 2 MB

 

Podrobné podmienky "Pridať akciu":

Pridať akciu

Názov udalosti:*
Zahraničná akcia:
Kraj:*
Okres:*
Obec:*
Miesto konania (ulica/podnik):*
Kategórie:*
Popis:
Ostávajúce znaky:
Dátum konania:*
Ukončenie:*
Čas:
Fotografia:
Fotografia:
Fotografia:
Fotografia:
Fotografia:
Fotografia:
Web:
Video:
Príklad: http://www.youtube.com/watch?v=jehIMBDDm4Y
Súhlasím s obchodnými podmienkami www.cokdeje.sk:*
Email:

Podrobné podmienky Pridať akciu:

Inzerát "Pridaj akciu" je spôsob, ktorým môže ktokoľvek zverejniť inzerát o podujatí na CoKdeJe.sk. Takto pridaná akcia bude zobrazená v hlavnom zozname a je označená grafickým symbolom. Po kliknutí sa zobrazia rozšírené informácie o podujatí a veľký plagát/fotografia s možnosťou pridania ďalších 6 tematických fotografií, obrázkov alebo link web stránky. Takto pridaná akcia môže byť doplnená ďalšou službou - TOPovanie.

Cena takéhoto inzerátu je 5,00 € bez DPH.

Zaplatiť sa dá prostredníctvom SMS zaslaním SMS správy v tvare COKDEJEmedzeraAxxxx na skrátené telefónne číslo 8866 (Slovak Telekom, Orange Slovensko a O2) alebo bankovým prevodom.

Registrácia nie je podmienkou. Stačí pridať akciu a na vami zadaný email vám bude zaslané heslo na editáciu resp. mazanie pridanej akcie. Ak však chcete získať ďalšie výhody, zaradiť sa do súťaží o hodnotné ceny, odporúčane registrovať sa.

V cene inzerátu je plagát + 5 fotografií a 2000 znakov popisu, pridanie video súboru, aktívny link na webovú stránku. Môžete ho zdieľať na facebooku.