Dnes je 16 september 2019, Meniny má Ľudmila
-->

Vyhľadávanie

Deti, psy a muži

Uverejnené: 12.02.2014

Pri pohľade na ten prvý, druhý, tridsiaty... x-tý sneh sa ženám rozžiaria oči a už si predstavujú romantické prechádzky po čerstvo nasneženom snehu, horúci čaj pri rozpálenom kozube či len také leňošenie pod teplou dekou. Samá romantika. Všetko sa však končí v našich ženských predstavách. Ostatní, teda muži to totiž vidia trochu inak.

Z každého napadnutého snehu sa tešia predovšetkým deti, lebo konečne môžu vytiahnuť svoje sánky, boby, lyže... psy, pretože sa môže beztrestne váľať po zemi, žrať sneh a inak sa šantiť. Pravdu povediac, neviem ,čo ich na snehu tak fascinuje, ale rovnako naň reagujú aj muži. S každou vločkou sa im čoraz viac rozžiaria oči. Dôvod? Veľmi jednoduchý. DRIFT.

Počul o ňom už každý, niektorý si ho už určite vyskúšali na vlastnom aute, iný boli aspoň jeho svedkami. Ak chcete teda potešiť svojho miláčika, napríklad aj na blížiaci sa Valentín, dovoľte mu trochu sa pokrútiť na polozamrznutom snehu. Máme pre vás aj malú ukážku. Nebojte sa dámy, ešte 38 dní a máme tu jar.

 

-VeVe-