Dnes je 18 september 2019, Meniny má Eugénia
-->

Vyhľadávanie

Konečne prvý!

Uverejnené: 20.03.2014

Mám rada každé ročné obdobie. Začnem letom, lebo to miluje snáď každý. Čas dovoleniek, tepla, keď mojím najväčším problémom je, či si pre istotu vezmem do práce aj svetrík, alebo rýchlo prebehnem, kým sa zdvihne hmla a teplota na teplomeri. Na jeseni ja osobne milujem jej farby a výnimočnú vôňu zeme. Aj keď viem, že to dlho nevydrží. Hlavne tie farby. Tie síce zošednú, ale o chvíľu ich prikryje snehová prikrývka. A prichádza zima. Romantické prechádzky po vŕzgajúcom snehu a jemné padanie vločiek. Ja keď takéto niečo sme už dávno v našich zemepisných šírkach nezažili, má to svoje čaro.

Ale konečne je tu jar. Moje najobľúbenejšie. Na jar sa všetko prebúdza. Alergici sa už určite tešia na rozkvitajúce stromy a kvety. Celá príroda je v tomto období akási iná. A to nehovorím o globálnom otepľovaní. Konečne zhodíme zimné kabáty, schováme oteplené čižmy a vytiahneme niečo „ľahšie“. Už nečakáme na „prvé lastovičky“, ktoré si odvážne vykračujú v lodičkách už od februára.

Jar mám rada aj s iného dôvodu. Je to obdobie, keď všetko opäť začína odznova. Môžeme ňou odštartovať úplne nový začiatok. Preto vám všetkým želám, aby jar bola pre vás naozaj úspešným obdobím. Časom nielen nových začiatkov, ale predovšetkým úspešne dokončených plánov. Nech je to čas, keď si konečne nájdete čas urobiť niečo, po čom ste už dlho túžili. Ísť s priateľmi niekam von, zabaviť sa, poučiť, vzdelávať, športovať... Možno niečo nájdete aj na www.cokdeje.sk. Krásnu jar želá

-VeVe-