Dnes je 18 september 2019, Meniny má Eugénia
-->

Vyhľadávanie

Všetko čo sa deje, je na...

Uverejnené: 07.05.2014

Reklama je asi rovnako stará ako svet. Už v praveku si ľudia vedeli zdeliť informácie, komunikovali a zároveň aj robili „reklamu“ niekomu, niečomu. Nedá sa povedať, že to bola reklama ako dnes, ale bola. Súčasná forma propagácie je už oveľa zložitejšia a niekedy aj veľmi náročná. Je totiž všade a preto sa na reklamných manažérov a agentúry vyvíja čoraz väčší tlak na vytvorenie ešte kreatívnejšieho a pútavejšieho obsahu. Obsahu, ktorý niekedy viac šokuje ako zaujme.

Napriek tomuto všetkému, rôznym druhom reklám a priestorom, kde inzerovať ľudia strácajú prehľad Čo Kde Je. Sú už znechutení toľkým množstvom informácií. Ich enormný počet ľudí až vyčerpáva. A keďže čas sú peniaze a toho nikto nemá nazvyš, hlavne voľného času, vznikol náš webový portál – stránka www.cokdeje.sk . Hlavne preto, aby si ľudia nemuseli nič pracne hľadať Čo Kde Je. Ak aj niekto nevie kam ísť, čo robiť vo voľnom čase, ponúka možnosť výberu prostredníctvom filtrom, v hlavnom menu ponuku dňa a množstvo iných možností. Denne rozširujeme svoje služby, prinášame nie len informácie o akciách vo vašom okolí, ale aj zábavu, nové videá, súťaže o hodnotné ceny...

Naši fanúšikovia sa k nám môžu pridať na facebooku https://www.facebook.com/Cokdeje, pridať do našich kruhov na Google+ https://plus.google.com/108616555601757921953/posts alebo zdieľať naše videá na Youtube https://www.youtube.com/user/cokdejesk . Súťažte, zabavájte sa a zdieľajte svoje zážitky s www.cokdeje.sk.

Do reklamy na www.cokdeje.sk sa skutočne oplatí investovať. Nestojí veľa a napriek tomu má veľký úspech. Pretože len tu je všetko na jednom mieste. Zábava aj informácie. Každý môže dať o sebe vedieť rôznou formou (priamo inzerovať alebo prostredníctvom bannerovej reklamy).

Radi vás aj navštívime. Naše hostesky ste už mohli stretnúť na mnohých akciách a fotografie sú zavesené na našej funpage na facebooku. Chceme, aby každý o nás vedel. Veď nie nadarmo je naším heslom VŠETKO ČO SA DEJE, JE NA WWW.COKDEJE.SK

 

-VeVe-