Dnes je 22 jún 2021, Meniny má Paulína
-->

Vyhľadávanie

Čo je to – ČO KDE JE?

        Chcem sa Vás opýtať, stalo sa Vám už niekedy, že ste rozmýšľali v piatok cestou z práce alebo v sobotu ráno, že by ste niekde vypadli a niečo zažili s rodinou či s priateľmi? Nevedeli ste však zistiť Čo Kde Je, čo sa kde koná. Zostali ste doma, nikam nešli a potom v nedeľu večer ste sa vo večerných správach dozvedeli, že neďaleko sa konala prehliadka doma vyrobených malotraktorov so sprievodným programom pre deti a ešte k tomu tam vystupovala najobľúbenejšia hviezda vašich detí? Stalo?  Verím, že sa to stalo každému. Môže vás poraziť.

 

       Alebo naproti tomu, niekto organizuje nejakú akciu, diskotéku, divadlo, predstavenie, festival, koncert..... a rozhoduje sa akým spôsobom povie ľuďom, že niečo také pripravuje. Môže použiť bildboardy pri cestách, ktoré sú však veľmi drahé, málo ľudí si všíma (pre ich vysokú cenu si ich nemôže kúpiť veľa). Reklama v TV alebo v rozhlase je drahá a malé akcie si ju nemôžu dovoliť. Populárne je aj rozvešiavanie plagátov ale nimi sa nedá pokryť veľké územie a ešte si ich aj tak usporiadatelia prelepujú.

 

          Predstavujeme Vám našu stránku, ktorá je na slovenskom internetovom trhu už 5 rokov. Ide o vytvorenie revolučnej webovej stránky, kde sa môžu nachádzať kompletne všetky akcie, bláznivé žúry, diskotéky, vysokoškolské párty, koncerty, turné kapiel, festivaly, vystúpenia, kultúrne spoločenské a športové podujatia. Ďalej atrakcie pre deti, tábory, kúpaliska, cirkusy, ale aj rôzne súťaže, charitatívne zbierky, dobročinné akcie spolu s množstvom iných druhov akcií a podujatí uskutočňovaných vo všetkých kútoch Slovenska.

        Hlavným našim cieľom je vytvorenie najväčšieho a najrozmanitejšieho webu s dátumom, miestom konania a programom všetkých udalostí, na ktorom si každý nájde to svoje - deti, školáci, teenegeri, mamičky, oteckovia, aj celá rodina.

          Zverejníme všetko, kde by ste sa mali nachádzať. Všetko, čo by ste mali počuť a vidieť. Proste všetko, čo by ste mali zažiť.

Zveľaďovať stránku môže jednoducho každý.

           Z jediného dôvodu. Ste tvorca akcie, organizátor podujatia, majiteľ podniku alebo náhodný vymetač žúrov a chcete informovať o svojej činnosti širokú verejnosť?

         Tak povedzte o nej všetkým prostredníctvom nášho webu. Vytvorte si vlastnú akciu a informujte priateľov, spolužiakov, kolegov, susedov, známych, ale aj neznámych o udalostiach, podujatiach a novinkách, ktoré sa dejú v vašom meste alebo blízkom okolí.