Dnes je 25 apríl 2017, Meniny má Marek
-->

Vyhľadávanie

Čo je to – ČO KDE JE?

   Predstavujeme Vám našu stránku, ktorá je novinkou na slovenskom internetovom trhu. Ide o vytvorenie revolučnej webovej stránky, kde sa budú nachádzať kompletne všetky akcie, bláznivé žúry, diskotéky, vysokoškolské párty, koncerty, turné kapiel, festivaly, vystúpenia, kultúrne spoločenské a športové podujatia. Ďalej atrakcie pre deti, tábory, kúpaliska, cirkusy, ale aj rôzne súťaže, charitatívne zbierky, dobročinné akcie spolu s množstvom iných druhov akcií a podujatí uskutočňovaných vo všetkých kútoch Slovenska.

   Hlavným cieľom je vytvorenie najväčšieho a najrozmanitejšieho webu s dátumom, miestom konania a programom všetkých udalostí, na ktorom si každý nájde to svoje - deti, školáci, teenegeri, mamičky, oteckovia, aj celá rodina.

   Zverejníme všetko, kde by ste sa mali nachádzať. Všetko, čo by ste mali počuť a vidieť. Proste všetko, čo by ste mali zažiť.

Zveľaďovať stránku môže jednoducho každý.

   Z jediného dôvodu. Ste tvorca akcie, organizátor podujatia, majiteľ podniku alebo náhodný vymetač žúrov a chcete informovať o svojej činnosti širokú verejnosť?

   Tak povedzte o nej všetkým prostredníctvom nášho webu. Vytvorte si vlastnú akciu a informujte priateľov, spolužiakov, kolegov, susedov, známych, ale aj neznámych o udalostiach, podujatiach a novinkách, ktoré sa dejú v vašom meste alebo blízkom okolí. Na webovú stránku umiestnite údaje s vaším obľúbeným podnikom alebo klubom a dajte ju do povedomia ľudí. Pridávajte videá, fotky, komentáre a získajte všetky dostupné informácie.

   Staňte sa naším členom a podieľajte sa na zrode a rozbehu najväčšej webovej stránky, ktorá zhromaždí a sprístupní všetky akcie na jednom mieste. Stačí zadať čas a miesto a môžete si užiť skvelú zábavu kdekoľvek. Tak nestrácajte čas a dajte o tom vedieť všetkým...