Dnes je 25 apríl 2017, Meniny má Marek
-->

Vyhľadávanie

BANNEROVÁ REKLAMA

Chcete zviditeľniť svoju reklamu na internete?

Ste na správnom mieste...

kontaktujte nás

Bannerová reklama je jedným z najúčinnejších spôsobov marketingu. Osloví a zaujme každého návštevníka danej stránky. V tomto prípade internetový portál CoKdeJe.sk

Prečo si vložiť svoj BANNER práve k nám?

Návštevníci našej stránky sú ľudia v každom veku, muži i ženy s rôznym zameraním svojho biznisu sústreďujúci sa na zábavu. To znamená, že na našej stránke vyhľadávajú akcie, kde sa odreagujú, zabavia a jednoducho vypnú. Práve preto sa na stránke sústreďujú dlhšie, pretože hľadajú čo najlepšiu akciu na svoj zábavný večer. Z psychologického hľadiska to znamená, že si intenzívnejšie všímajú reklamu, premýšľajú nad ňou a viac ich ovplyvňuje. V tomto prípade je reklama vysoko efektívna.

Ďalší dôvod prečo umiestniť svoju reklamu na CoKdeJe.sk je UVÁDZACIA - AKCIOVÁ CENA, ktorá je v niektorých prípadoch NIŽŠIA AŽ O 70% oproti iným stránkam s podobným zameraním.

Aj keď portál CoKdeJe.sk je na trhu krátko, teší sa stúpajúcej návštevnosti a rýchlemu napredovaniu. O tom či sa inzerovať na našej stránke oplatí svedčia naši spokojní klienti, ktorí neustále pribúdajú.

V prípade Vášho záujmu o reklamu alebo sponzoring nás kontaktujte emailom a my Vám spätne zašleme cenník jednotlivých bannerov. Všeobecné obchodné podmienky - PPC.pdf