Dnes je 25 apríl 2017, Meniny má Marek
-->

Vyhľadávanie

Ako TOPOVAŤ?

“TOPOVAŤ“ znamená zvýhodniť pozíciu akcie alebo udalosti na webovom serveri. Topovaný inzerát sa zobrazí v hornej časti stránky v sekcii Topované inzeráty.

Služba TOPovanie je dostupná len pre akcie pridané prostredníctvom sekcie "Pridaj akciu".

Topuje sa pomocou SMS, ktorú môžete získať: zaslaním SMS správy v  tvare COKDEJEmedzeraCxxxx na skrátené telefónne číslo 8866 (Slovak Telekom, Orange Slovensko a O2). Cena spätnej SMS je 5 € bez DPH.

Udalosti môžete topovať kedykoľvek, stačí kliknúť na odkaz „Topovať“ v dolnej časti akcie po otvorení konkrétneho inzerátu. Táto služba je ponúknutá aj po pridaní alebo vytvorení udalosti. SMS posúva akciu dopredu na hlavnú stránku, kde bude umiestnená v pohyblivom paneli medzi ďalšími topovanými akciami. To znamená, že každý návštevník, ktorý navštívi stránku CoKdeJe.sk zaregistruje najskôr topované udalosti v čele stránky (zobrazené na hlavnej stránke v strede).

Takto označený inzerát sa v sekcii "TOPované akcie" od dňa zaplatenia zobrazuje 14 dní. V prípade, že sa vami pridaná akcia koná v intervale kratšom ako 14 dní (napr. 10 dní) a je TOPovaná, cena sa nemení. Ak máte záujem o TOPovanie akcie na obdobie dlhšie ako 14 dní, prosím kontaktujte nás. Cena sa môže meniť v závislosti od dĺžky TOPovania.

Výhody topovania

Po TOPnutí, akcia bude zobrazená v paneli na hlavnej stránke, kde ju uvidí každý návštevník. Užívateľ získa možnosť pridať video a poskytnúť bližšie informácie návštevníkom, väčší počet fotografií.

Po uplynutí dátumu bude akcia automaticky vyradená zo zoznamu.