Dnes je 17 júl 2018, Meniny má Bohuslav
-->

Vyhľadávanie

Zážitkové učenie angličtiny pre malých aj veľkých

Uverejnené: 19.09.2014

Dnešná doba kladie vysoké nároky v oblasti vzdelávania nielen na dospelých, ale aj na deti. Znalosť cudzieho jazyka, no najmä celosvetovo hovorenej angličtiny, sa už stala samozrejmosťou, nie niečím nezvyčajným. Ako rodič si želáte pre svoje dieťa len to najlepšie a pochýb, že v rebríčku hodnôt je na prvých priečkach vzdelanie. Výučbou v našej jazykovej škole môžete získať kvalitné vzdelávanie v oblasti anglického jazyka pre seba aj pre svoje deti.

Naše kurzy sú vhodné takmer pre každého - pre deti už od 2 rokov, pre školákov, tínedžerov, maturantov, dospelých aj seniorov.

Naši lektori sú kvalifikovaní a hoci už majú štúdium na Slovensku aj v zahraničí za sebou, radi sa naďalej vzdelávajú a keďže sú aj kreatívni, neustále vymýšľajú nové hry, spôsoby učenia a učebné pomôcky, ktoré si sami alebo s pomocou detí vyrábajú. Niektorí majú tiež skúsenosti s výučbou angličtiny pre cudzincov v UK. Keďže učenie je pre nich hobby, svoju prácu milujú.

Naše hodiny nielen pre deti sú zážitkové, s množstvom hier, pohybových aktivít, pesničiek, básničiek, príbehov, ale aj tvorivej činnosti (kreslenie, maľovanie, vyrábanie vecí z papiera a pod.). V skupinách je 3-6 detí, je teda možný individuálny prístup učiteľa, je vytvorená priateľská atmosféra, nechýba smiech a zábava, takže osvojovanie cudzieho jazyka pôsobí na všetky zmysly a je pre deti také prirodzené, že si ani neuvedomujú, že sa vlastne učia.

Učebné materiály, ktoré používame sú zároveň prípravou na medzinárodné certifikáty podľa Európskeho referenčného rámca pre jazyky: úroveň A1-C1 (Young Learners English, KET, PET, FCE, CAE).

Organizujeme ukážkové hodiny zdarma, takže pozývame rodičov, aby spolu s deťmi prišli zakúsiť prirodzené učenie angličtiny na vlastnej koži.

Staňte sa našimi fanúšikmi na facebooku a budete informovaní o našich aktivitách na facebooku

Vyučujeme v Tvrdošíne už piaty rok

V školskom roku 2014/2015 ponúka naša jazyková škola nasledovné kurzy:

  • Angličtina pre najmenších - od 2-5 rokov

  • Angličtina pre deti – od 6-9 rokov

  • Angličtina pre školákov a tínedžerov - od 10 rokov   

  • Angličtina pre dospelých a seniorov

  • Obchodná angličtina

  • Konverzačné kurzy

  • Individuálne kurzy – ANJ, FRJ,ŠPJ

Prihláste sa do konca septembra na jstvrdosin@gmail.com

alebo 0915 144 120

Pridajte sa k nám na Facebooku Jazyková škola Tvrdošín