Dnes je 25 apríl 2017, Meniny má Marek
-->

Vyhľadávanie

<![CDATA[Natura Vinum 2017 – festival vín]]>

Miesto: Košice , Východoslovenská galéria, Košice
Kedy:od 21.04.2017 o 15:00h
Zúčastní sa:2

, -
Zakúpiť lístky Pridaj sa na akciu! Zdieľat na Facebooku Poslať známemu Nastaviť upozornenie

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
21.4.2017 od 15:00 hod., Východoslovenská Galéria Košice, Hlavná 27


Cena/Price: 23€ (v cene vstupenky je vstup na podujatie a voľná konzumácia všetkých vystavovaných vín)


Popis/Description: Natura Vinum 2017 – festival remeselných a tokajských vín, prináša po tretíkrát do Košíc jedinečný festivalový koncept, ktorý umožní návštevníkom dňa 21.4.2017 (piatok) spoznať príbehy a umenie malých remeselných vinárstiev z celého Slovenska a taktiež zahraničia. Osobitná časť bude venovaná prezentácii vinárstiev z regiónu Tokaja.


Všetkých týchto vinárov spája myšlienka výroby vín s ohľadom na vlastný terroir, mikroklímou s nezameniteľnou charakteristikou (pôda, podložie, zrážky a dostatok slnka) a v neposlednom rade človek, ktorý dotvára tento jedinečný celok.


Súčasťou festivalu búdu aj autentické, bio a biodynamické vinárstva, ktoré posúvajú prístup k výrobe vína priam až na filozofickú úroveň, ktorá v sebe zahŕňa súlad myšlienok, vízií a životných postojov, z ktorých sa rodí „úprimné“ víno.


Festival sa uskutoční v krásnych priestoroch Východoslovenského múzea.
Návštevník bude môcť prechutnať viac ako 100 druhov vín z viac ako 20 vinárstiev.Viac info/More informations: Dĺžka podujatia od 15:00 - 23:00 hod.


Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Doprovod pre vozíčkara - vstup ZDARMA (bez nároku na konzumáciu)

]]>

Komentovať:

Email nebude zverejnený