Dnes je 20 máj 2019, Meniny má Bernard
-->

Vyhľadávanie

Extasy Show

Miesto: Bratislava , Divadlo Aréna
Kedy:od 06.12.2018 o 19:00h
Zúčastní sa:19

, -
Zakúpiť lístky Pridaj sa na akciu! Zdieľat na Facebooku Poslať známemu Nastaviť upozornenie

50% zľava pri nákupe minimálne dvoch vstupeniek. Platí pre predstavenie 30.9.2017 19:00.


Tragikomédia z pera súčasnej rakúskej dramatičky Constanze Dennig je príbehom o starých ľuďoch v dnešnom krutom a nemilosrdnom svete. Na pozadí krásnej a nablýskanej televíznej show sledujeme osud piatich postáv, ktoré v roku 2047 dosiahnu vysoký dôchodcovský vek. Sociálny systém zlyháva, ľudia sa neustále dožívajú vyššieho veku a mladá generácia sa o nich nedokáže postarať. Táto situácia sa stane námetom pre televíznu reality show s priliehavým názvom “Extasy show”.


Po úspešných inscenáciách ako Closer (Na dotyk), Írska kliatba a Vibrator-Play si režisér Juraj Bielik vybral titul, ktorého dej sa síce odohráva v ďalekej budúcnosti, ale téma je viac ako aktuálna a dotýka sa nás všetkých.


Ľudia z rôznych sociálnych vrstiev, no najmä so svojským prístupom k životu sa stretávajú tesne pred živým vysielaním v zákulisí a postupne odhaľujú svoje osudy, sny, túžby a nádeje, na naplnenie ktorých im už neostáva veľa času. Jedine, ak by dosiahli v teste výnimočne dobré výsledky. Groteskné situácie nám približujú život starých ľudí, ktorí zažili viac ako si mnohí myslíme alebo ako si oni sami pamätajú.


V dnešnom vydaní Extasy Show privítame päť súťažiacich, čakajúcich na výsledok. Ten, kto v teste nedosiahne potrebný počet bodov mieri rovno na párty, kde ho už čaká otrávené prosecco a pesnička na želanie.


Kto si predĺži svoj život o ďalší rok a kto nás bude musieť opustiť?HRAJÚ:
DR. ANTON LESIAK: MICHAL ĎURIŠ
MGR. EVA PILLINGEROVÁ: ZUZANA FRENGLOVÁ
ERNEST BRAND: JOZEF PROČKO
GERTRÚDA MURAUEROVÁ: ZUZANA SKOPÁLOVÁ
MICHAELA PRIMSCHITZOVÁ: TATIANA KULÍŠKOVÁ
FILIP KELLER: DUŠAN CINKOTA
MODERÁTORKA PETRA: PETRA BLESÁKOVÁ
ASISTENT JOHNNY: JÁN TRIBULA

Komentovať:

Email nebude zverejnený