Dnes je 4 jún 2020, Meniny má Lenka
-->

Vyhľadávanie

LAS MIGAS – Flamenco female quartet /ESP/

Miesto: Nové Mesto nad Váhom , Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
Kedy:od 15.05.2019 o 20:00h
Zúčastní sa:75

, -
Zakúpiť lístky Pridaj sa na akciu! Zdieľat na Facebooku Poslať známemu Nastaviť upozornenie

Las Migas začali svoju kariéru v roku 2004, keď sa rozhodli vytvoriť skupinu Marta Robles, Silvia Perez Cruz (do roku 2011) a Isabelle Laudenbach (do roku 2013), všetci študenti z Escola Superior de Musica de Catalunya. Lisa Bause (do roku 2013). Išlo len o to, že už boli odmenení za najlepšiu cenu Flamenco skupiny Institut de Juventud (INJUVE), čo znamenalo kvalitatívny krok vpred v ich kariére, viedol ich k hraniu na rôznych akciách, ako je Tarantos, Mercat de Musica Viva de Vic, Flamenco Festival Ciutat Vella, la Pedrera, a prehliadnuť niekoľko festivalov v Taliansku, Holandsku, Maďarsku, Bulharsku, Francúzsku a Tunisku.
Podieľali sa na nahrávaní albumu La Marato 2007 TV3 (katalánskej televízie)
Las Migas predstavujú silné vokály, tancujúce husľové línie, zmyselnú choreografiu a optimistický rytmus gitary. Las Migas kvarteto vytvára fascinujúcu zmes flamenca a stredomorských hudobných štýlov zo Španielska.
Štyri ženy Las Migas pochádzajú zo štyroch rôznych miest, ktoré sa rozprestierajú nielen v geografii Španielska, ale aj v kultúrnej rôznorodosti. Všetky prišli do skupiny s jednou spoločnou vášňou a tou je flamenco. Môžete to počuť v rytmoch gitaristov, v túrateľných husľových líniách a v surovej sile vokálov. Carmona je tiež nadaná tanečnica.


Vstupné/Entry:20,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


Rezervácie:
info@bluenote.sk alebo na tel.čísle
032/744 00 08 a 0902 608 912

Komentovať:

Email nebude zverejnený