Dnes je 4 jún 2020, Meniny má Lenka
-->

Vyhľadávanie

Bars & Melody (UK) + support

Miesto: Bratislava , Randal Club, Bratislava
Kedy:od 16.05.2019 o 19:00h
Zúčastní sa:73

, -
Zakúpiť lístky Pridaj sa na akciu! Zdieľat na Facebooku Poslať známemu Nastaviť upozornenie

Bars & Melody, tiež známy ako BAM, sú britské spevácke a raperské duo, ktoré tvoria raper Leondre DeVries (Bars) a spevák Charlie Lenehan (Melody). V roku 2014 sa zúčastnili ôsmej série Británia má talent, kde skončili na skvelom 3. mieste. Po tomto úspechu Bars a Melody podpísali zmluvu so Syco Music. Debutový singel Hopeful vyšiel 25. júla 2014. Po skvelom prijatí fanúšikmi na letnej premiére v Bratislave sú BAM opäť v štúdiu a s novými pesničkami sa prídu pochváliť do Randalu 16. mája 2019 ! 


Informácie o koncerte:


 15:45   akreditácia majiteľov VIP PLATINUM


16:00   VIP PLATINUM Meet & Greet


16:30   akreditácia VIP


17:00   VIP Meet & Greet program


19:00   vstup do sály s obyčajnou vstupenkou


19:30  začiatok vystúpenia prvého umelca  


 https://www.youtube.com/watch?v=Bt42H-bSAVA


Vstupné : V.I.P - Platinum  200 €   iba 5ks  !!!


                                   hodinové Meet & Greet s BAM pre 5 osôb


                                   skorší vstup do klubu a vstup na zvukovú skúšku + VIP


VIP vstupenky 70 €   iba 150 ks


Meet & Greet + fotka  s BAM, laminovaná VIP BAM vysačka BAM so šnúrkou na krk, plagát a náramok BAM


Normal vstupenka : 20 €


Vážení hostia,


 je pre nás veľkým potešením, že budeme vo Vašom meste !


 Prosíme Vás, aby ste si pred VIP stretnutím skontrolovali a pripravili VIP vstupenku ku kontrole pri vstupe naším usporiadateľským týmom. Na základe predchádzajúcich skúseností prosíme, aby sa nikto nepokúšal vstupenku falšovať, alebo o duplikát. Ak by sa o to niekto pokúsil pod Vašim menom (resp. Vášho dieťaťa) a chcel ešte raz použiť VIP vstupenku na rovnaké meno/vstupenku, tak NEBUDE pustený na stretnutie. Tiež sa vopred ospravedlňujeme, ale nebudeme môcť vychádzať v ústrety ani oneskorencom. Začneme a tiež skončíme podľa časového plánu:


 


 Pri vstupe vlastník VIP vstupenky dostane aj svoju Bars & Melody VIP visačku ako špeciálny darček k turné.


 


VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE


 * Áno, je možné objatie Charlieho a Lea, prosíme ale, aby ste nehopsali a nebehali okolo umelcov a svojich priateľov, chceme predchádzať Vašim a ich zraneniam !   


* Prosíme nefilmovať a nenakrúcať video ! 


* Rodičia, alebo Váš sprievod môžu byť s Vami na stretnutí Meet&Greet bez VIP vstupenky, ale musia mať zakúpenú štandardnú vstupenku. 


* Možnosť vyfotiť sa s Bars & Melody máte len raz, to preto, aby sa dostalo na všetkých. Mnoho priateľov sa s nimi chce fotiť aj spoločne, to nie je samozrejme problém, len potom nebude možné žiadať navyše Vaše samostatné foto.  Platí pravidlo jedna osoba / skupina priateľov, – jedna fotka.


* Fanúšikovia Bars & Melody obvykle chcú chlapcov obdarovať mnohými darčekmi. Aj keď je to od Vás milé a veľkodušné, nie je v ich silách si vziať so sebou domov. Budeme radi, ak ušetrite svoje peniaze za darčeky a radšej Bars & Melody napíšete niečo pekné do listu, predáte ho asistentke a chlapci si Váš odkaz radi prečítajú niekde v pohodlí na cestách. 


* Autogram je limitovaný jeden pre jednu osobu.


* Niektorí fanúšikova radi skúšajú rôzne pózovať pri fotení s Bars&Melody. Je to v poriadku, len opäť   prosíme o bezpečnosť pre všetkých, aby nikto neutrpel žiadne zranenia. Prosíme, žiadne ľudské pyramídy, bozkávanie, poskakovanie a podobne. Keď chcete (bezpečnú) pózu, prosíme vyskúšajte si  ju vopred ešte pred stretnutím s Charliem a Leem.


 


                     Ak máte ešte nejakú otázku k meet & greet, môžete ho poslať (v angličtine) na email:


Komentovať:

Email nebude zverejnený